دیدار فعالین مدنی از مجروحین جنگ ، شفاخانه قول اردو ۲۰۷ ظفر در روز اول عید سعید فطر

گروهی از فعالان مدنی، جوانان و شماری از شهروندان هرات با حضور در شفاخانه یکصد بستر قول اردوی ۲۰۷ ظفر در اولین روز عید سعید فطر با تقدیم شیرینی و عیدی به مجروحین اردوی ملی افغانستان از کارکردها و جانفشانی های آنان تقدیر به عمل آوردند.
این دیدار که با جمعی از فعالین مدنی همراهی میشد با استقبال گرم تورن جنرال محی الدین غوری قوماندان قول اردوی ۲۰۷ ظفر در دفتر کارش مورد پذیرایی قرار گرفت.
طی دیدار کوتاهی که در دفتر کار قوماندان قول اردوی ظفر صورت گرفت در ابتدا خلیل احمد پارسا هماهنگ کننده شبکه نهادهای جامعه مدنی در زون غرب طی صحبتهایی پیام تبریکی اعضای جامعه را به نمایندگی از مردم زون غرب بمناسبت فرارسیدن ایام با سعادت عید فطر به پرسونل فداکار قول اردوی ۲۰۷ ظفر ابراز داشته از جان فشانی های سربازان دلیر این خطه ابراز سپاس و امتنان نمود.
سپس تورن جنرال محی الدین غوری ضمن عرض خوش آمدید به مهمانان حاضر در محفل ابتدا از زحمات فعالین جامعه مدنی در زون غرب تقدیر بعمل آورده نقش جامعه مدنی را در اجتماع ارزنده توصیف نمود. وی برنامه های دادخواهی جامعه مدنی را برای کاهش فساد و برقراری هرچه بهتر نظم و عدالت بسیار مهم دانست. آقای غوری در قسمتی از سخنان خود جامعه مدنی را پلی محکم بین دولت و مردم دانسته بر ایجاد فضای صمیمانه بین دولت و جامعه مدنی تاکید نمود.
pjimage (1)
در ادامه این دیدار همراهان برنامه در شفاخانه یکصد بستر قول اردو ۲۰۷ ظفر در کنار نیروهای امنیتی که در جنگ مجروح شده بودند حضور یافتند و با اهدای شیرینی با ایشان ابراز همدری نموده و از شهامتها و جانفشانی های شان در میدان نبرد تقدیر نموده و از خداوند متعال شفای عاجل را برای همه مجروحین نیروهای امنیتی آرزومند شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *